Photoshop CS2 Türkçe

Adobe Photoshop CS güncellendi. Resim düzenleme yazılımları içinde bir endüstri standardı haline gelen Adobe Photoshop bu sürümünde fotoğrafçılık sektöründeki gelişmelere parelel yeni özelliklerle donatılmış.

Adobe firması dijital fotoğrafçılığın gelişimini göz önünde bulundurarak Dijital fotoğraf düzenlemeleriyle ilgili seçenekleri eklemiş yazılıma.Photoshop aracılığıyla yapabilecekleriniz hayal dünyanız ile sınırlı. Adobe Photoshop resim düzenleme yazılımları içindeki tartışmasız üstünlüğünü yeni sürümüyle birlikte pekiştirmiş görünüyor.

Rapidsiz !!!

Photoshop cs2 9.0

http://www.fileserve.com/file/2Eh7PkA/Photoshop_CS2_tryout.hi.zip

Türkçe yama ve key dosyası:

http://www.fileserve.com/file/3RrKyPG/tryama_key_hemenindir.org.rar

ya da

http://www.mediafire.com/?f1mjurdxfim


Etiketler: Photoshop CS2 Türkçe, Photoshop CS2 Türkçe crack, Photoshop CS2 Türkçe download, Photoshop CS2 Türkçe fileserve, Photoshop CS2 Türkçe full indir,
 • hayaLperest

  alternatif linkler eklenecektir yakın zamanda. birde yeni eklenen linklerden denersiniz.

 • aziz

  hacı senin alternetifinde yok etmişler
  bağlantı kesiliyor ve sunucu doğru ama ulaşılmıyor deniyor ben vodofone moodem ile vodofonun cep sınırsız internet tarifesiyle giriyorum internetim yavaş kalıyor ve bağlantılar sürekli kesiyorlar onun için prorgamın varmı ?

 • reis

  selam öncelikle paylaşımların için teşekkrler program kurulumu resimli anlatımı ve nasıl kullanabileceğimizi bilmiyoruz onuda anlatsaydın çok makbule geçerdi ama genede emeğine sağlık

 • word

  Arkadaş Kesin Çalışıyor Demi =?= ♀♪☼♫◄↕►‼↕

 • admin

  alternatif link ekledim indirebilirsiniz

 • bermev

  Türkçe yama ve key dosyası, aşağıdan mutlaka indirin

  http://www.mediafire.com/?f1mjurdxfim

  linkte sorun var ? yenileme olanagi varmi ?