Gom Player Türkçe + Codec’ler

Sürüm :2.1.47.5133 (12.12.2012)

Açamadığınız video dosyası kalmasın!! Gom player içerdiği gömülü codec sistemi sayesinde ekstradan codec yüklemeye gerek kalmadan avi,mpeg,dvix,xvid,ogg,mp4,flv… dosyalarını açabiliyor. Üstelik program ücretsiz. Birçok video oynatma programında bulunan özellik bu programda da var. Sistem kaynaklarını sömürmeyen bu programın tema desteği de bulunuyor. Patentli teknolojisi sayesinde henüz tamamlanmamış, indirmekte olduğunuz yada bozuk avi dosyalarını da açabiliyor.

Akıllı video oynatıcısı Gom player ile eğer yüksek çözürünürlüklü bir film izliyor ve makinenizi kasıyorsa görüntü kalitesini otomatik ayarlayarak akıcı bir görüntü sağlıyor. Gom player ile altyazı eklemek te sorun olmaktan çıkıyor. İçerisinde altyazılarınızı ayarlayabileceğiniz-düzenleyebileceğiniz bir bölüm de bulunuyor. Bu sayede ekstradan bir altyazı düzenleyiciye de ihtiyaç duymuyorsunuz.

Diğer can alıcı özelliği ise winamp eklentilerini bu programda da kullanabilmeniz. Özellikle sesi az çıkan filmlerde bu eklentileri kullanarak sesi normal seviyeye getirmenize yardımcı oluyor.


Etiketler: codecler tek link indir, tüm codecler güncel indir, türkçe gom player indir,
  • Casio Murat

    iyi iyi fenaaaa değil..#

  • saliha kalaycı

    linkler kırık.