DFX Audio Enhancer 9.300 | Player Ses Yükseltme | FULL

DFX Audio Enhancer 9.300 | FULL
Player Ses Yükseltme


Version: 9.300
Boyut: 27 MB
Dil: İngilizce
Sunucu: Rapidshare.com + Hotfile.com
Durum: -Yüklendi-

Programın Özellikleri

Bu program Winamp, Windows Media Player, RealPlayer RealOne, Musicmatch Jukebox ve J.River için tasarlanmış bir eklentidir. DFX programi mp3 ve diger muzik dosyalarinizin ses kalitesini arttiran mukemmel bir programdir.

DFX ile bilgisayarınızın sesini, stereo sistemli, mükemmel tasarlanmış bir müzik dinleme ortamına çevirebilirsiniz. DFX kullanmanın en kısa yolu sadece standart ayarlarla DFX’i açın. Sesin ne kadar berrak olduğunu gördüğünüzde etkileneceksiniz. Eğer isterseniz ayarları kendi müzik keyfinize göre değiştirebilirsiniz.

Efekt Özellikleri

Fidelity: Bu efekt, veri sıkıştırma algoritmaları kullanarak sesin boğuk çıkmasını sağlıyor. Böylece seste eksik olan frekans harmonileri yeniden oluşturulmuş oluyor. Harmonik restorasyon, kodlama işlemi sırasında, yüksek frekansları dikkatlice sentezleyen ve eksik hormonilerin yerine yerleştiren patent bekleyen teknoloji kullanılarak gerçekleştiriliyor.

Ambience: Bu efekt, yerleşik hoparlörlerde veya zayıf müzik sistemlerinde eksik olan stereo ses ihtiyacını karşılıyor.

3D Surround Sound: Bu özellik ise en önemli özellik. Seslerinize şaşırtıcı bir derinlik ekliyor. 3D Surround özelliği tabiri caizse sizi müziğin içine koyuyor. 3D Surround, 2 hoparlörlü sistemlerini veya küçük PC hoparlör sistemlerini genişletiyor ve zenginleştiriyor. Ayrıca bu effekt, Surround Sound sistemleriyle tam uyumludur.

Dynamic Boost: Bu efekt, seslerinizin kalitesini bozmadan sesin iki kat daha fazla çıkmasını sağlıyor.

HyperBass: Bu efekt müzik dosyalarınıza derin ve zengin bir bas ekliyor. DFX bunu yaparken dikkatlice düşük frekanslı harmonileri yeniden oluşturuyor. DFX, hoparlörlerinizin fiziksel sınırlarını zorlamadan, onlara ek yük getirmeden ve güç tüketimini arttırmadan bunu yapıyor. HyperBass, herhangi bir müzik sisteminin bas performansını gerçekten arttırıyor.

DFX Audio Enhancer 9.300 | Player Ses Yükseltme | FULL


http://rapidshare.com/files/388957210/DFX_Audio_Enhancer_9.300_Leo.rar


http://DEADLINK /dl/43585137/beb7093/DFX_Audio_Enhancer_9.300_Leo.rar.html