UEFA Euro 2012 / PC / 2012 / (FULL) Tek Link ve Part Halinde 8 Alt.

 

,- UEFA Euro 2012 / PC / 2012 / (FULL) -,,

.. EN YENI “UEFA EURO” OYUNU + SORUNSUZ %100 FULL ..

 

 

~~ Oyun Bilgisi ~~

Oyunun Resmi Sitesi: http://www.ea.com/fr/football/euro12

Sürüm: SKIDROW

Yapımcı: EA Sports

Yayıncı: Electronic Arts

Türü: Spor

Boyut: 6.53 GB

Kurulum Açıklaması & Crack: Mevcut

Dil: İNGİLİZCE, RUSÇA, ARAPÇA, HOLLANDACA, FINCE

Çıkış Yılı: 2012

Dosya Türü: .iso Dosyası (Kalıp Dosyası)

 

 

Oyundan Görüntüler;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oyun Hakkında Açıklamalar;

 

Avrupa Şampiyonası heyecanı, bu sefer FIFA 12′de.

 

Yine yaz günleri geldi ve futbol için uluslararası turnuvaların zamanı yaklaşıyor. Bu yaz ise Avrupa Futbol Şampiyonası’yla haşır neşir olacak futbol severler. Haliyle yeni bir turnuva yeni bir EA Sports oyunu demek. Peki ya bu sene öyle olmazsa? Maalesef yeni bir oyun değil, sadece bir indirilebilr içerikle karşı karşıyayız bu sene. Gelin bakalım FIFA 12 sahiplerine sunulan UEFA Euro 2012 içeriğinde neler var.

 

Yapma Volkan!

 

Oyun endüstrisi son dönemlerde oyunları fabrikadaki üretim bandından çıkarır gibi çıkarmaya başladı. Ne küçük detaylara önem veriliyor, ne de oyuncuları mutlu eden ekstraları barındırıyor. Hal böyle olunca bazı oyunlar da olabildiğine traşlanıp piyasaya sürülüyor. UEFA Euro 2012’de bir oyun olarak çıkması beklenirken, bu yüzden sadece bir indirilebilir içerik halinde karşımıza çıkıyor. Hatırlarım da eskiden bir FIFA 98 oyunu vardı ki içerisinde Road to World Cup 98 diye bir mod bile eklenmişti. Buna rağmen EA Sports bununla yetinmemiş, 1998’deki Dünya Kupası için özel olarak World Cup 98 oyununu piyasaya sunmuştu. Fransa’da düzenlenen turnuvaya hazırlanan oyunda, maçların oynandığı her şehir kısa bir videoyla tanıtılıyor, spikerler maçın oynandığı şehirle ilgili bilgiler sunuyor ve hatta eski kupalardan bazı anılar anlatıyorlardı. Oyunda 1930’lardaki Dünya Kupası maçları bile yer alıyor, hatta bu maçlar tarihe uygun olarak siyah-beyaz gösteriliyor, takımlar zamana uygun kıyafetler giyiyor ve futbol topları bile kahverengi meşinden gözüküyordu.

 

Açıkçası içerik sadece görünüş ve oyun modlarını içeriyor. Eklentiyi indirdiğinizde, FIFA 12’nin ana menüsünde bir sekme olarak Euro 2012’yi görüyorsunuz. Buraya girdiğinizde farklı bir menüyle karşılaşıyorsunuz. Oyunun öne çıkan modları ise Expedition ve The Story of the Finals. Expedition modunda kendi yarattığınız oyuncular ve düşük seviyedeki Avrupa ulusal takımlarından oyuncularla birlikte oluşturdğunuz takımla birlikte diğer ulusal takımlarla maçlar yapıyorsunuz. Örneğin kurduğunuz takımla Türkiye’ye karşı maç yaptınız. İlk yendiğinizde Türkiye’nin kadro dışı oyuncularından birini seçip alabiliyorsunuz. İkinci yendiğinizde yedek oyunculardan birini seçebiliyorsunuz. Üçüncü yenişinizde ise ilk 11’den istediğiniz bir oyuncuyu seçip takımınıza dahil edebiliyorsunuz. Bununla birlikte harita üzerinde yeni yollar açıp, farklı ülkelere karşı maçlar yapabiliyorsunuz. Tabi kaybettiğiniz maçlarla birlikte bu yollar da yokolabiliyor.

 

Mükemmel bir şut…

 

Bir diğer mod ise artık turnuva bazlı oyunlarda alıştığımız tipik turnuva modu yani The Story of the Finals. Basitçe istediğiniz takımı seçip Euro 2012’de mücadele verip kupaya uzanmaya çalışıyorsunuz. Kötü olan yanı ise, elemeler kısmını oynayamıyor olmanız. Yani bu sene finallere gidemeyen Türkiye’yle oynamak istiyorsanız, eleme gruplarında mücadele etmek yerine, finallere giden bir takımla yerinizi değiştirmeniz gerekiyor. Bu da biraz olsun can sıkıcı.

 

 

—-

 

Sistem gereksinimleri;

 

Minimum Sistem Gereksinimleri;

 

Islemci: Core 2 Duo E6750 2.66GHz, Athlon II X2 245e

Ekran Kartı: GeForce GTS 240, Radeon HD 3870

RAM: 3 GB

HDD: 6 GB

DirectX: 9

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7

 

—-

 

 

——

 

KURULUM ACIKLAMASI

 

1. Unpack the release

2. Mount or burn image

3. Install

4. Copy everything from the SKIDROW folder into the game installation

5. Play the game

6. Support the companies, which software you actually enjoy!

 

 

 

TEK LİNK

 

PART HALİNDE
==================================================================
=====================================================================
=====================================================================
======================================================================
===========================================================================
==============================================================================
=======================================================================