Zor Ölüm 4 – 2007 – DVDRip’ten HD MP4 – Türkçe Dublaj – 2 Tek Link

Bu filmi torrent üzerinden indirmek için programı indirin ve kurun:

Zor Ölüm 4 – 2007 – DVDRip’ten HD MP4 – Türkçe Dublaj – 2 Tek Link

Eskinin hınzır ve tuttuğunu koparan polis memuru John McClane, artık hiç de o tanıdığımız uslanmaz ve başarılı adam değildir. Geçen yıllar ona pek de iyi davranmamıştır. Tepetaklak giden özel hayatı, karısından boşanması, kendini alkole vermesi gibi sorunların üzerine, artık polis departmanında da çalışmamaktadır.

Eskinin hareketinden ve başarısından uzak, devlete bağlı bir güvenlik şirketinde bilgisayar korsanlarını takip ettiği bir işte çalışmaktadır. Fakat tehlike ve macera, hiç beklemediği bir anda gelip yine onu bulacaktır.

Tespit ettiği bir bilgisayar korsanını yakalamış giderken çok daha büyük bir bilgisayar çetesinin tüm ülkenin bilgisayar sistemlerine girerek ülkedeki yaşamı çökertmek üzere olduğuna tanık olur. Trafik lambalarından başlayarak bütün sistemler teker teker çökmektedir. Ülkenin bütün bilgisayar altyapısı korsanların eline geçmekte ve ülke ekonomisi başta olmak üzere herşey tehlike altındadır. Matt Foster ismindeki genç korsanın, teröristlerin bir sonraki adımlarını çözebilecek kadar zeki olduğunun farkına varan John McClane, onu da bu işte kullanmaya karar verir. İkili için son derece kritik saatler başlamıştır.

Karanlıklar Ülkesi serisinin yönetmen ve senarist koltuğunda oturan Len Wiseman tarafından yönetilen Zor Ölüm’ün dördüncü ayağı, serinin meraklılarını yine heyecanlandıracak gibi…

Beyazperde Film Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

Hotfile

http://DEADLINK /dl/66251769/12bf117/Zor.Olum.4.Tr.Dublaj.DVDRip.ten.HD.MP4.cOMEoN.2007.Rizeliusak.Film.rar.html

FileServe

http://www.fileserve.com/file/HUFEdgf/Zor.Olum.4.Tr.Dublaj.DVDRip.ten.HD.MP4.cOMEoN.2007.Rizeliusak.Film.rar

FileServe İndirmek İçin Sağ Alt Köşeden Free User Download File Tıklayıp Güvenlik Yazısını Yazıp Download File, 30 sn bekleyip Slower Download Tıklayın.

Sizde Dosya Yükleyip Paylaşıp Kazanabilirsiniz…

HotFileFileServe


Etiketler: fileserve indir, hd mp4 film, hotfile indir, tek link film, türkçe dublaj film,