Başka Dilde Aşk – 2009 – DVDRip’ten HD MP4 – Tek Link

Bu filmi torrent üzerinden indirmek için programı indirin ve kurun:

Başka Dilde Aşk – 2009 – DVDRip’ten HD MP4 – Tek Link

Onur’un hayatı kürek takımından arkadaşı Vedat’ın doğumgünü partisinde Zeynep’le tanışmasıyla değişir. Kalabalık ve gürültülü bir barda hiç konuşmadan geçen gecenin sonunda Zeynep, Onur’un işitme engelli olduğunu öğrenir. Ama bu durum Zeynep’i Onur’dan uzaklaştırmaz. İşiyle, ailesiyle sorunlar yaşayan Zeynep, yaşadığı çevreyi sorgularken birazda bilmediği bir dünyanın meraklıyla unuttuğu ceketini bahane ederek Onur’u görmeye gider.

Babasının annesini aldattığını öğrendikten sonra bu durumu kabullenemeyip evden ayrılan Zeynep, bir çok iş değiştirdikten sonra çağrı merkezinde çalışmaya başlar ama ağır çalışma şartlarından ve karşılığında kazandığı paradan çok mutsuzdur. Bütün gün telefonda tanımadığı insanlarla konuşmak zorunda kalan Zeynep konuşmadan anlaşabildiği Onur’ la huzur bulacağına inanır.

Bu ilişki kendilerini ve hayatı sorgulayan Zeynep ve Onur için bir sınav olacaktır.

İndir:

http://www.wupload.com/file/154595450

yada

http://www.fileserve.com/file/whqe2pn

yada

http://ul.to/6v6psnsk


Etiketler: Başka Dilde Aşk - 2009 - DVDRip'ten HD MP4 - Tek Link download, Başka Dilde Aşk - 2009 - DVDRip'ten HD MP4 - Tek Link full izle, Başka Dilde Aşk - 2009 - DVDRip'ten HD MP4 - Tek Link hotfile indir, Başka Dilde Aşk - 2009 - DVDRip'ten HD MP4 - Tek Link indir, Başka Dilde Aşk - 2009 - DVDRip'ten HD MP4 - Tek Link izle,
  • turgay06

    ellerinize sağlık teşekkürler