Hızlı Okuma Teknikleri Görsel Eğitim Seti Türkçe

Hızlı Okuma Teknikleri Görsel Eğitim Seti Türkçe

Hızlı Okuma Teknikleri Görsel Eğitim Seti Türkçe | 124 MB

Dakikada 1.000 kelime okuyabilmenizi hedefleyen hızlı okuma tekniklerinizi geliştirmeniz için hazırlanmış bir CD

CDRom Data açıklama :
Sizler için hazırladığımız etkili hızlı okuma eğitim programı yardımıyla göz kaslarınızı güçlendirebilir ve beyninizin işlem hızını arttırabilirsiniz. Alıştırmalar sonunda gelişen becerileriniz yardımıyla da okuma hızınızı kolayca arttırabilirsiniz.

Göz kaslarınızı geliştirmek üzere tasarlanmış 12 ayrı eğitim programında bulunan alıştırmalar okuma hızınızı sürekli olarak arttıracaktır. Aynı gün içinde gözlerinizi zorlamamanız için yalnızca bir bölüm üzerinde alıştırma yapmanız önerilmektedir. İlk 7 bölüm görüntüleme yeteneğinizi geliştirmek ve göz-beyin bağlantısını güçlendirmek üzere tasarlanmıştır. Hızlı okuyabilmeniz ve yazabilmeniz için görüntüleme yeteneğinizin gelişmiş olması gerekmektedir.

Ayrıca hızlı okuma konusunda uzmanlaşmak ve dakikada 1.000 veya daha fazla sayıda kelime okumak isteyenler için 4 ek bölüm daha bulunmaktadır. Her bölüm 3 aşamadan oluşmaktadır.

Birinci aşamada bulunan alıştırmalar okuma hızınızı ölçmek üzere tasarlanmıştır. 1. ve 6. bölümler arasında okuduğunuz metni kavramaya çalışmadan yalnızca en fazla miktarda kelimeyi okumaya çalışın. Bu bölümde özellikle okunması ve tekrarlanması kolay metinler kullanılmıştır. Bu türden metinler hızlı okuma ve tarama yeteneklerini geliştirerek beynin bilgi işleme hızını arttırmaktadır.

Okuma alıştırmalarında Yavaş-hızlı-orta tekniği kullanılmaktadır. Bu tekniğe göre her okuma alıştırması önce yavaş bir hızda başlayarak birden hızlanır ve ardından orta bir hıza erişir. Alıştırmaları yaparken gözlerinizde yorgunluk, bulanıklık veya acı hissederseniz, klavyede bulunan Ara tuşuna basarak alıştırmayı durdurun ve bir süre dinlenin. Eğer acı devam ediyorsa gözlerinizde bir problem olabilir, bu durumda alıştırmalara son vermenizi ve bir göz doktoruna başvurmanızı öneririz.

Diğer kaslarınız gibi gözlerinizin de düzenli olarak egzersiz yapması ve ısınması gerekmektedir. Bunun için tasarlanmış olan test merkezinde alıştırmalar yaparak okuma hızınızı sürekli geliştirebilir ve gelişiminizi sürekli olarak izleyebilirsiniz.

***********

Hızlı Okuma Teknikleri Görsel Eğitim Seti Türkçe
Hızlı Okuma Teknikleri Görsel Eğitim Seti Türkçe

İndir (herhangi birinden):

http://www.putlocker.com/file/138D1A71B7ED7890

http://letitbit.net/download/82500.8fbab46649da9db39247449c7bb8/hioku.egitim.hemmenindir.org.rar.html

http://ul.to/122qmbs5

http://turbobit.net/0s3wvfn7il9z.html • bbb

  ben indiremiyorum bir türlü, sürekli başka sayfalar çıkıyor, virüs gibi şeyler çıkıyor. İndirirken hangi yolu izlemeliyim yardımcı olabilir misiniz?

 • Enes

  181 mb olmasın o 124 demissiniz :) ayrıca rar şifresi ney ?

 • erdem

  ben kursuna gittim günde 1 ders

 • Bir Dost

  ama öyle yapmak olmazki sen 1 günde 3 tane yapmışşın bu göze faydalı değil zararlıdır ve asla faydası olmaz

 • Barış

  bende bu program var ve orjinal zamanında 500 liraya almıştım şu anda dakikada 1500 e yakın kelime okuyorum

 • serkan ugan

  sifresi mehmetyakup olabilir arkadaslar bi deneyin